Z/S “Dunduri”, Reģ. Nr.56601002681, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas pagasts, Korğene mājas numurs 17, LV-4054.(turpmāk tekstā – „mēs”, „mums” un „mūsu”) apņemas aizsargāt mums uzticēto materiālu un katra indivīda privātumu, kurš izmanto mūsu pakalpojumus, apmeklē mūsu mājaslapu vai sazinās ar mums.

Mēs apkoposim un apstrādāsim jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu, spēkā esošu, piemērojamo likumdošanu.

Personiskās informācijas apkopošana un lietošana

Mēs apkopojam jūsu personisko informāciju tikai tādos gadījumos, ja esat brīvprātīgi un apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:

  • ja jūs piesakāties kādam no mūsu pakalpojumiem;
  • ja aizpildāt jebkādu citu informācijas pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Mēs izmantosim saņemtos datus, lai sniegtu nepieciešamo pakalpojumu vai lai sniegtu informāciju par produktiem un pakalpojumiem, par kuriem to pieprasījāt. Šajos gadījumos ar jums var sazināties pa e-pastu, tālruni, īsziņas vai vēstules veidā. Reklāmu piedāvājumu gadījumā var būt nepieciešams jūsu apstiprinājums saņemt piedāvājumu vai paziņojumu par administratīviem jautājumiem.

Personiskās informācijas sniegšana trešajām pusēm

Ar šo mēs apņemamies neatklāt nesaistītajām trešajām pusēm nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot mūsu mājaslapu, izņemot likumā noteiktos gadījumos.

Mēs varam nodot personisko informāciju citiem saistītajiem uzņēmumiem un/vai ar Dunduri saistītām trešajām pusēm, lai veiktu noteiktus pakalpojumus, piemēram, papildu pakalpojuma sniegšanu. Jebkuri šādā veidā nodotie dati tiks ierobežoti izmantošanai saskaņā ar mērķi, kādam tie tika iegūti, un tos izmantos tikai tajos nolūkos, kas definēti šajā dokumentā.

Personiskās informācijas izmantošana

Mēs varam saglabāt un izmantot personisko informāciju vairākiem mērķiem:

  • glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu klientu vajadzības un to, kādos veidos varam uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti;
  • paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai;
  • mēs varam izmantot iegūto informāciju mārketinga mērķiem, lai paziņotu par jauniem pakalpojumiem vai īpašiem piedāvājumiem.

Sīkdatņu politika

Apmeklējot mūsu mājaslapu, noteikta informācija var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes, gadījumos, ja jūsu dators šo informāciju lejupielādē automātiski. Šie faili netiek izmantoti personas datu iegūšanai.

Ja izvēlaties nesaņemt sīkfailus, joprojām varat izmantot mūsu mājaslapu un sniedzamos pakalpojumus.

Saites uz citām vietnēm un no tām

Ja izmantojat saiti mūsu mājaslapā uz kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), mēs nevaram nodrošināt visu jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus mūsu kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. Mēs neuzņemies atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

Klientu tiesības

Klientiem ir tiesības piekļūt mūsu pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Nepieciešamības gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums!

Drošība

Dunduri ir veicis drošības pasākumus, lai nodrošinātu klientu personiskās informācijas un mums iesniegtās informācijas (piemēram, projektus, failus) aizsardzību. Mēs izmantojam šifrēšanu, kur tā ir piemērojama, kā arī ugunsmūri, lai nepieļautu trešo pušu piekļuvi informācijai.

Lai ievērotu piemērojamos likumus un likumīgus valdības pieprasījumus, Dunduri ir tiesības piekļūt un izpaust atsevišķi identificējamu informāciju, lai pareizi darbinātu savas sistēmas vai lai aizsargātu savus klientus un uzņēmumu. Dunduri patur tiesības izpaust personiski identificējamu informāciju trešajām pusēm, ja rodas sūdzības par to, kā izmantojat tīmekļa vietni vai mūsu pakalpojumus.

Piekrišana šiem noteikumiem
Lietojot Dunduri mājaslapu, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai, pretējā gadījumā lūdzam mājaslapu neizmantot. Dunduri patur tiesības mainīt privātuma politiku jebkurā laikā, iepriekš nebrīdinot, bet norādot pēdējo izmaiņu datumu noteikumu lejas daļā. Turpinot lietot Dunduri mājaslapu pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, apliecināt jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.